Feeder okolo Jizery

Můj Lov

7.5.2018 NOVINKA ÚLOVKY, Trvalý odkaz
 Začátkem května se konečně průtok řek ustálil, a tak jsem neváhal a na jednu takovou vyrazil. Udělal jsem dobře, nachytal jsem hned několik druhů ryb v různých velikostech. 

MŮJ LOV

29.3.2018 NOVINKA ÚLOVKY, Trvalý odkaz


 Venku se výrazně oteplilo a já jsem se rozhodl vyrazit na řeku s cílem chytit pár kapříků. Lov se povedl, zdolal jsem jich přes deset a největší rybou se stal kapr 65 centimetrů.

MŮJ LOV

24.3.2018 NOVINKA ÚLOVKY, Trvalý odkaz

 Na dnešní den meteorologové hlásili mnohem přívětivější počasí, ale když jsem dopoledne viděl, že se jejich předpoved´ nenaplňuje, bál jsem se toho, abych se k vodě vůbec dokopal.Nakonec jsem tedy za teploty příjemných 8stupnů Celsia vyrazil k řece, na které jsem před týdnem dopadl velmi špatně.Při příchodu k vodě bylo hned jisté, že to nebude nic jednoduchého, řeka byla velmi čistá a studená.Namíchal jsem tmavé ploticové krmení, do kterého jsem měl přichystané červi a nastříhanou kukuřici, jenže nakonec se ukázala, že ryby opravdu nechtěly skoro vůbec žrát, a tak jsem do každého krmítka vmačknul max. 4 červíky.První záběry přišly až asi po půl hodině, kdy jsem vytáhl malého cejna, dnes jsem ani nepočítal s tím, že ryby budou extra velké a budou brát na každý nához.Dále přicházeli rybky zhruba v intervalu 10 minut, všechny rybky byli cejni s výjimkou jednoho okouna. Hodně se mi ovědčilo ochutit červi na háčku nějakým dipem, já jsem používal dip, který po styku s vodou žačne kolem nástrahy vypouštět krásně žlutý oblak a navíc pěkně voní (příchuť pikantní švestka).

MŮJ LOV

20.10.2017 NOVINKA ÚLOVKY, Trvalý odkaz
 V půlce října jsem se vydal na oblíbenou řeku s úmyslem chytit nějaké říční kapry.Zvolil jsem dvě taktiky: Na prvním prutu jsem měl krmítko, do kterého jsem vmačkával krmítkovou směs s partiklem a na druhém prutě byla peleta s pva punčoškou naplněná peletami.Záběry nejčastěji přicházeli na první prut s krmítkem a na druhý prut s peletou byly za cca 6 hodin lovu pouze dva záběry.Krásně brali cejni, přes ně jsem se dostal ke kaprům a ukázali se i další druhy jako amur, karas a perlíni.

Můj lov

21.8.2017 NOVINKA ÚLOVKY, Trvalý odkaz
 Po delší době, kdy jsem se věnoval lovu kaprů a amurů, jsem vyrazil zkusit chytit parmu.Povedlo se chytl jsem dvě (obě přes 60), tímto bych chtěl sdělit všem rybářům, kteří jen nadávají, že Jizera už není to co bývala a o parmu ani nezavadíte, aby opustili nadjezí a zkusili proudnější úseky, anebo radši ne, bude jich aspon více.